فلاشینگ آبرو ماموت

فلاشینگ آبرو ماموت

آبرو (Gutter)

فلاشینگ آبرو ماموت آبرو (Gutter) : جهت جلوگیری از ریزش و برای هدایت آب هایی که به دلیل باران یا برف یا ... روی سقف ساختمان ها جمع می شوند از آبرو یا گاتر (Gutter) استفاده می شود.
ساخت سوله و کانکس های ماموت

فلاشینگ آبرو ماموت

لیست فلاشینگ آبرو ماموت

تخصصی ترین قسمت آن در زیرسازی، جوشکاری و شیب بندی، آب بندی کامل دوبندهای آبرو و بستن ته آبروهاست. قرار دادن نافی در قسمت های مختلف آبرو موجب هدایت کامل بارش باران از آبرو به پایین بدون پاشش و بدون ایجاد مزاحمت برای عابرین می باشد.

با بهره گیری از دستگاه های خم NC به طول 6 متر، توانایی تولید آبرو با ورق گالوانیزه (به ضخامت 1 الی 2 میلیمتر) حاصل شده است که این امر یعنی طول بلند آبرو که باعث آب بندی بهتر و اجرای سریعتر آبرو میگردد.

انواع آبرو عبارتند از: آبرو کناری، آبرو وسط، آبرو جعبه ای، آبرو مخفی، آبرو فتیله ای، آبرو جبهه ای، آبرو لندنی و…

فلاشینگ یا گاتر به ورقی گفته می شود که باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری و سردخانه ها و همچنین پوشاندن تیزه تاج رو تاج زیر خط الراس و خط القعر جهت جلوگیری از نفوذ آب وبصورت هوابند –درزبند – غبار بند همچنین بعنوان زیباسازی پانل مورد استفاده قرار میگیرد .علاوه بر اینها فلاشینگ قاب پنجره و فلاشینگ قاب هم برای زیبایی ساندویچ پانل مورد استفاده قرار میگیرد .ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده میباشد که متغیر است .

جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم میباشد که ضخامت آنها هم متغیر است .ضخامت فلاشینگ ها از ۰٫۴ میلیمتر به بالا میباشد.

از جمله مزایای فلاشینگ نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- پنهان نمودن درزهای اتصال دو قطعه
۲- جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن پوشش اجرا شده سقف شود.
۳- ایجاد نمایی زیبا
۴- و دیواره آب بند/درزبند/غباربند/هوابند مناسب سقف.

انواع فلاشینگ :

فلاشینگ تاج/ بصورت فرم دار شادولاین /، زیر تاج /بصورت صاف ،/ فلاشینگ زاویه دار کنج /

و فلاشینگ های مرتبط با آبرو و در قسمتهای مختلف کار استفاده میشود.

استعلام قیمت و خرید