مرجع تخصصی ساندویچ پانل ایران

استفاده از ساندویچ پانل در خانۀ پیش ساخته

ساندویچ پانل خانه پیش ساخته Sandwich Panel of prefabricated home، ساختاری سبک وزن است که از ترکیب ورق های فولادی و فوم عایق بدست می آید .
یکی از توسعه یافته ترین روش های از پیش سازی در دنیا ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانلی می باشد . با توجه به ساندویچ پانلهای (sandwich panel) بزرگ با متراژهای طولانی ، درجۀ صنعتی شدن سازه ها زیاد شده و در نتیجۀ آنها کم شدن تعداد اتصالات و درزها و بالا رفتن سرعت نصب می شود . به لحاظ معماری انعطاف پذیری نیز بالا می رود .
تولید،فروش ونصب ساندویچ پانل:۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱ساندویچ پانل فروش و اجرای انواع پانل و ساختمان پیش ساخته
اجزای تشکیل دهندۀ خانه های پیش ساخته ( ساختمان پیش ساخته – prefabricated home ) اعم از ساندویچ پانل پلی یورتان Polyurethane ، ساندویچ پانل آلوزینک Aluzinc یا ساندویچ پانل های سقفی باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشند و طراحی آنها به روز و قابلیت تطبیق با هر شرایطی را داشته باشند . دانش فنی این نوع ساندویچ پانل خانه پیش ساخته بر گرفته از دانش روز آلمان و آمریکای شمالی بوده که با توجه به شرایط کشور گسترش می یابد . این خانه های پیش ساخته با توجه به ویژگیهای آنها مانند قابلیت نصب سریع و … کاربردهای مختلفی در صنعت ، تجارت ، نظامی و … دارند .

کاربرد ساختمان های پیش ساخته ( خانه پیش ساخته )

آزمایشگاه ها کارگاه ها ، نمازخانه ها ، سالن اجتماعان ، مدارس ، اتاق های نگهبانی ، انبارها ، نمایشگاه ها ، ساختمانهای موقت راه سازی و ریل کشی و شهرداری . کمپ های اضطراری پس از زلزله و بلایای طبیعی و …

ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانلی

کانکس ها خود نوعی سازۀ پیش ساخته به شمار می آیند . به طور عمومی ، این ساختمان های پیش ساخته به صورت بتنی ، فلزی و چوبی و … موجود هستند که هرکدام مزیت ها و معایب خاص خود را دارند که با توجه به شرایط مکانی و جغرافیایی هر کشور متنوع می باشند. در این بین ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانلی از بهترین ساختمان های پیش ساخته محسوب شده و مورد توجه مهندسان و معماران زیادی واقع شده است .

دلایل استفاده از ساندویچ پانل خانه پیش ساخته

عواملی که سبب استفاده از ساختمان پیش ساخته ساندویچ پنلی شده است به شرح ذیل می باشد :
تسریع در اجرا ، نظارت دقیق و کافی ، عایق بسیار مناسب و ضد زلزله بودن آنها
ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل sandwich panel
ساختمان های پیش ساخته پنلی از محصولات اخیر و جدیدی هستند که در راستای گسترش واحدهای مسکونی هستند و قابلیت ایجاد تعادل و توازن در مدیریت جمعیت را دارند .
ساختمان پیش ساخته پنلی – سقف کاذب,سیستم های ساختمانی
ساختمان پیش ساخته پنلی اخیراً پیشرفت فراوانی داشته بطوریکه آسایش مورد نیاز را تا حد استاندارد تامین کرده و باقی موارد مربوط به صنایع خانه سازی را تحت تاثیر قرار داده است .
ساختمان های پیش ساخته ویلایی
خانه های پش ساختۀ اداری
خانۀ پیش ساختۀ فروشگاهی
سازۀ پیش ساخته ورزشی و ورزشگاهی
ساختمان پیش ساختۀ مدرسه
اسکلت پیش ساختۀ مرغ داری
ساختمان پیش ساختۀ نمازخانه ای

ساخت خانه های پیش ساخته – دیوار پیش ساخته و …

طراحی ، ساخت و اجرای انواع خانه های پیش ساخته ، سوله ، کانکس ، اسکلت های فلزی

فروش و نصب ساندویچ پانل خانۀ پیش ساخته

ارائه لیست قیمت ساندویچ پانل خانه پیش ساخته – قیمت روز ساندویچ پانلها
فروش و نصب انواع پنل ساندویچی ( ساندویج پانل دیواری – ساندویج پنل سقفی)

شما میتوانید برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶

بروشور ما

مشخصات فنی

دانلود پی دی اف
استعلام قیمت و خرید