اجرای پروژه های ساندویچ پنل سقفی

 پانل سوله Hangar sandwichpanel، انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری می باشند که برای پوشش دیوارها و سقف انواع سوله به کار می روند . یکی از کاربردهای خیلی مهم ساندویچ پانل ها ، استفاده از این ابزار در سوله ها Hangar می باشد . سوله ها که سازه یا اسکلت هایی هستند با سقف شیبدار در کارخانه ها و انبارها و سالن ها تولید و ورزشی و … کاربرد دارند . ساندویچ پانل سوله sandwichpanel hangar شامل دو لایه ورق آلوزینک Aluzinc و لایه فوم عایق پلی یورتان Polyurethane Foamبوده و در ساخت سوله ها hangar به کار می روند .

 پانل سوله جایگزین مصالح سنتی می باشد. در روش سنتی آجر و سیمان در ساخت سوله به کار می رود. در ساخت سقف نیز از ورق  سقفی استفاده می شود. امروزه مصالح نوین همچون پانل جایگزین مصالح سنتی شده اند. روش های سنتی ساخت و ساز دیگر کمتر کاربرد دارند. این مصالح شامل انواع پانل سقفی و دیواری می باشد.

شرکت ماموت انواع ساندویچ پانل را در کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید و روانه بازار می کند. از ساندویچ پانل ماموت میتوان در دیوار ها و پارتیشن های داخلی استفاده کرد. بر روی این محصولات شیاری ایجاد می کنند که باعث بالا رفتن استحکام فشاری می شود. از مشخصات فنی ساندویچ پانل ها می توان به عرض ثابت آن ها و طول دلخواه اشاره کرد. عرض ثابت ساندویچ پانل بین ۱۶٫۱متر و طول بین ۱ تا ۱۳ متر میتواند تغییر کند. نمایندگی ماموت در اجرای انواع پروژه های سوله و انبارها نام آشنا می باشد.

مزایای ساندویچ پانل سوله ناشی از ویژگی های مواد به کار رفته در آن می باشد.

این محصولات در برابر جریان الکتریسته بی اثر و در واقع عایق هستند.
در برابر نفوذ آب نیز مقاوم بوده و غیر قابل اشتعال هستند.
از دیگر مزایا میتوان به سبک بودن دیوار ساخته شده از ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی اشاره کرد.
ساندویچ پانل با توجه به این که محصولی آماده می باشد سرعت ساخت را بالاتر می برد.
به طورکلی سرعت حمل و نقل بالا بوده و اجرا و نصب آن آسان است.
ساندویچ پانل سوله در برابر زلزله مقاوم است.
این محصول عایق خوبی در مقابل حرارت و رطوبت و صوت هستند.
استفاده از پانل ساندویچی در ساخت و ساز هزینه ها را مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶

بروشور ما

مشخصات فنی

استعلام قیمت و خرید