ساندویچ پنل آلوزینک

ساندویچ پنل (Sandwich-Panel) یا ساندویچ پانل ها ( Sandwich panels ) را می توان ساختاری از سه لایه تعریف کرد ، هسته ای با چگالی پایین که ما بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته است . تنظیم این ساندویچ پانل ( Sandwich panels ) اجازه دستیابی به عملکرد مکانیکی عالی را در کمترین وزن می دهد . سفتی و سختی بسیار بالای ساندویچ پانل ها (Sandwich panels) در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها تحت بار خمشی به کار گرفته شده در پانل بدست می آید ، هسته فشار بارهای برشی را متحمل می شود و فاصله بین پوسته ها که تحت فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ایجاد می کند . عایق بین دو لایه پوسته که همان هسته ی ساندویچ پانل ها هستند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارد و می تواند از جنس مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ، ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم Aluminium Composite Panel نیز معروف است .

قیمت ساندویچ پانل

لیست قیمت ساندویچ پانل

کاربرد انواع ساندویچ پانل های دیواری ، سقفی and walls) Sandwich panel for roof)
کاربرد انواع ساندویچ پانل دیواری Sandwich panel for walls و ساندویچ پانل سقفی Sandwich panel for roof در صنعت و ساختمان سازی بسیار دیده می شود مانند سردخانه ، محیط های گرمایشی و سرمایشی که تبادل گرما و سرما اهمیت دارد ، واحدهای امداد و نجات و پلیس و نظامی ، سوله ها و انواع انبارها ، ساختمان های پیش ساخته و کانکس و …

انواع ساندویچ پانلها Sandwich panels به طور معمول سقفی و دیواری است و کمی جزئی تر ساندویچ پنل سقفی ، ساندویچ پنل دیواری ، ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل با ورق گالوانیزه Galvazinc، ساندویچ پانل با ورق آلومینیوم Aluminium ، ساندویچ پانل آلوزینگ Aluzinc ، ساندویچ پانل دو رو فویل ، ساندویچ پانل یک رو فویل و …. می باشد ؛ ساندویچ پانل سقفی ماموت در ضخامت چهار الی بیست سانتیمتر با فوم پلی یورتان Polyurethane foam سخت ( دانسیته ۴۰+-۲ ) تولید می شود که در برابر رشد گیاه ها و قارچ ها مقاوم هستند و دارای ضریب حرارت پایین هستند ضمناً عرض مفید ساندویچ پنل سقفی ۱٫۰۸ متر هستند.

بروشور ما

مشخصات فنی

دانلود پی دی اف
استعلام قیمت و خرید